Працівники МВС припустилися помилки у санкціях проти "злодіїв у законі", - Данілов

У рішенні РНБО була помилка стосовно 108 осіб

Секретар РНБО Данілов, як розповідають джерела "Страны", виконує на засіданнях Ради лише функцію модератора Цензор.нет

У попередньому рішенні Ради національної безпеки й оборони щодо санкцій проти криміналітету й "злодіїв у законі" виявили помилку, причетні до цього працівники Міністерства внутрішніх справ понесли покарання. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу, повідомляє "Укрінформ".

"Питання стосовно інформації про стан виконання протокольного доручення, що стосується застосування санкцій відносно контрабандистів і "злодіїв у законі". Почали з криміналітету, була доповідь міністра внутрішніх справ (Дениса Монастирського, - ред.). На превеликий жаль, у рішенні РНБО, яке готувалося раніше, була свідома чи несвідома помилка відносно 108 осіб, яку ми вже виправили", - зазначив секретар РНБО.

Крім того, за його словами, Монастирський поінформував, що вісім осіб, які були безпосередньо причетні до оформлення цих документів, понесли покарання.

"Частина з них звільнена з лав МВС, дві людини понижені в ієрархії цього міністерства", - пояснив Данілов.

Крім того, він розповів, що було прохання людей, "які переймаються питанням волонтерів, наших батальйонів", стосовно 9 осіб, які внесені у цей санкційний список, але потрібно щодо них провести додаткову перевірку.

Секретар РНБО зауважив, що главі МВС було доручено провести таку перевірку і в разі необхідності внести пропозиції щодо цих осіб на найближче засідання Радбезу.

Водночас Данілов додав, що загалом робота щодо "злодіїв у законі" триває.

"Ми отримали звіт, де вони сьогодні знаходяться, усі з 17 "злодіїв у законі" на сьогоднішній день не є на волі, частина покинула територію України, інша частина знаходиться в СІЗО", - сказав він.

Новини за темою: У Болгарії затримали українського "злодія в законі"

Раніше повідомлялося, що в Україні вже в 2022 році може зʼявитися спеціальна вʼязниця для ізоляції "злодіїв у законі". У Мін'юсті вважають, що таких злочинців краще ізолювати.