Посли ЄС погодили продовження економічних санкцій проти Росії

Фото з відкритих джерел

Про це повідомив журналіст Рікард Йозвяк

Посли Євросоюзу погодили продовження економічних санкцій щодо Росії. Про це повідомив журналіст Рікард Йозвяк.

"Посли ЄС дали "зелене світло" для економічних санкцій проти Росії, як і очікувалося. Вони мають бути схвалені під час зустрічі міністрів закордонних справ країн ЄС 12 липня", - написав він.

Лідери ЄС на червневому саміті у Брюсселі погодилися ще на пів року продовжити економічні санкції проти Росії. Рішення послів ЄС є формальним кроком після рішення саміту, наступний етап - затвердження Радою ЄС. 

Учора стало відомо, що глава європейської дипломатії Жозеп Боррель в найближчі тижні зобов'язує готувати варіанти додаткових санкцій проти Росії, відповідно до рекомендацій саміту ЄС.

Нагадаємо, що канцлер Німеччини Ангела Меркель продовжує наполягати, що переговори Європейського Союзу з Росією були б корисними з низки питань.

Раніше вона заявила про необхідність провести діалог із президентом Росії Володимиром Путіним, однак її пропозицію не підтримали інші країни-члени ЄС.

У Кремлі відреагували на цю пропозицію. Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков зазначив, що "Путін є прихильником створення механізму діалогу і контактів між Брюсселем і Москвою".