Посли країн "Великої сімки" закликали Верховну Раду ухвалити реформу СБУ без внесення нових правок

Слово і Діло

Дипломати зазначили, що це стане основою для перетворення СБУ на сучасну службу безпеки

Посли країн "Великої сімки" закликали український парламент схвалити нинішню редакцію законопроекту реформи Служби безпеки України без внесення нових правок. Відповідна заява послів G7 опублікована у соцмережі Twitter.

Дипломати висловили сподівання, що Верховна рада якнайшвидше винесе на голосування законопроект про реформу СБУ без внесення нових правок до документу.

"Якщо законопроект у нинішній редакції буде успішно реалізовано, це стане основою для перетворення СБУ на сучасну службу безпеки, що сприяє зміцненню безпеки та процвітанню України", - наголошується у заяві.

Новини за темою: Реформа СБУ на фінішній прямій: Що передбачає оновлений законопроект про новації для Служби безпеки

Нагадаємо, у липні керівниця робочої групи з розробки законопроекту про реформу СБУ, депутат від "Слуги народу" Мар’яна Безугла заявила, що Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував законопроект до другого читання.

Раніше посли країн "Групи семи" (G7) висловили занепокоєння щодо процесу судової реформи в Україні. Зокрема, занепокоєння є стосовно реформи Вищої ради правосуддя та Конституційного суду.