Понад 50% українців упевнені, що РНБО порушує Конституцію, закриваючи опозиційні телеканали без рішення суду, запроваджуючи санкції проти опозиційних політиків

Конституція - найголовніший закон України фото з відкритих джерел

Рада національної безпеки і оборони України порушує Конституцію України, закриваючи опозиційні телеканали без рішення суду, запроваджуючи санкції проти опозиційних політиків, позасудово втручаючись у роботу бізнесу. Так вважає 51,7% респондентів, які були опитані в межах соціологічного дослідження, проведеного ГО "Інститут соціології громадянського суспільства" в період з 18 по 22 червня 2021 року на замовлення американської компанії WEST MARKET INDUSTRIAL LLC (США).

фото з відкритих джерел

При цьому 56,2% опитаних вважають, що Україна не є незалежною державою. Протилежної думки дотримуються тільки 28,1%.

Також 45% респондентів заявили, що президент України Володимир Зеленський є повністю залежним у своїх рішеннях та діях і на нього впливають інші країни і міжнародні організації. 34,7% опитаних упевнені, що глава держави - частково залежний. Тільки 1,6% українців вважають, що Зеленський є повністю незалежним.

фото з відкритих джерел

фото з відкритих джерел

Соціологічне опитування проведено ГО "Інститут соціології громадянського суспільства" в період з 18 по 22 червня 2021 року на замовлення американської компанії WEST MARKET INDUSTRIAL LLC (США).

Опитано 3000 респондентів методом CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Аудиторія - населення віком від 18 років у всіх областях України, окрім тимчасово неконтрольованих територій Донецької та Луганської областей і Криму. Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 2,8%.