Полтавська ОПЗЖ: Депутата Момонта відсторонено від партійної діяльності

"Опозиційна платформа - За життя"

Політична партія "Опозиційна платформа - За життя" відсторонила депутата Полтавської міськради від ОПЗЖ Євгена Момонта від партійної діяльності в зв'язку зі слідством щодо нього за інформацією про вимагання. Про це йдеться в заяві, розміщеній на офіційній сторінці Полтавської організації "Опозиційна платформа - За життя" в соцмережі Facebook.

"Офіційно повідомляємо, що, відповідно до рішення Стратегічної ради нашої партії, Євген Момонт відсторонений від будь-якої партійної діяльності на час проведення слідства щодо вимагання ним грошових коштів. Наразі Національна поліція та служба безпеки "Нафтогазу" проводить слідство щодо встановлення фактів вчинення злочину Євгеном Момонтом, і після вручення підозри його буде відкликано з посади", - йдеться в заяві.

В ОПЗЖ також підкреслили готовність повного співробітництва зі слідством.

"Ми надамо необхідні свідчення задля встановлення істини. Кара має бути наслідком будь-якого злочину – і тим більше ми будемо слідкувати за дотриманням цієї доктрини, коли йдеться про нашу політичну силу! Порушникам закону та партійної дисципліни не місце у наших лавах", - наголошується в заяві.

При цьому в партії додали: "Наша політична сила стоїть на позиціях честі, порядку та миру – ми не потерпимо проявів шахрайства, вимагання, обману чи будь-яких проявів корупції у наших рядах! Ми не дозволимо нікому зрадити довіру українців, які підтримують нас та розділяють наші цінності", - підкреслюють в Полтавській ОПЗЖ.