Польща надала Україні 650 тисяч доз COVID-вакцин та засоби захисту

Фото з відкритих джерел

Вартість отриманої допомоги становить близько 4 млн євро

Польща надала Україні гуманітарну допомогу у вигляді 650 тисячі доз COVID-вакцин та засоби захисту. Передача відбулася на спільній церемонії у присутності міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка та Президента Польщі Анджея Дуди. Про це повідомляє "УНН".

Зазначається, що Польща передала Україні 127 тонн медичного обладнання та інших медичних матеріалів, які рятують життя вартістю близько 4 млн євро.

"Я сподіваюся, що це обладнання допоможе українцям, що воно допоможе людям, які борються за здоров’я українців. Хочу, щоб цей дар був знаком солідарності та дружби з боку Польщі для України, бо друзів пізнають у складний час, друзів пізнаємо в біді", - сказав президент Польщі Анджей Дуда.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в свою чергу заявив, що Польща вкотре підтвердила своє партнерство щодо України.

"Польща показала, що може і готова допомагати Україні і готова її приймати у членстві ЄС. Сьогодні українцям потрібно зробити вагомий крок - прийти до пунктів масової вакцинації, щоб рівні охоплення щепленням в Україні були такими як в Польщі наприклад", - сказав Ляшко.

Нагадаємо, 16 серпня Україна отримала в якості гуманітарної допомоги 100 тис. доз вакцини AstraZeneca від уряду Греції, 18 серпня – 650,4 тис. доз цієї ж вакцини від Польщі і 46 тис. доз від Литви.