Політичного експерта Дудкіна готові взяти на поруки двоє народних депутатів, – Ілля Кива

Фото з відкритих джерел

Дії щодо Юрія Дудкіна – це правове свавілля, заявив нардеп

Політичного експерта Юрія Дудкіна готові взяти на поруки двоє депутатів від "Опозиційної платформи – За життя" – Ілля Кива та Віктор Чорний.

Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" під час включення із суду заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ілля Кива.

Народний депутат заявив, що дії щодо Юрія Дудкіна – це правове свавілля, і саме тому він і його однопартієць Віктор Чорний приїхали до суду, щоб взяти Юрія Дудкіна на поруки.

"Ми будемо боротися за кожного члена нашого суспільства, незалежно від його партійної приналежності, незалежно від його політичних поглядів, тому що насамперед має бути верховенство закону і права людини, які в нашій країні утискаються і втоптуються у бруд ось цим злочинним режимом Зеленського. Тому я тут. Тому сьогодні разом зі своїми однопартійцями ми будемо відстоювати позицію громадянина України", – сказав Ілля Кива.

Новини за темою: Це зламана психіка і життя: Шарій прокоментував справу проти Дудкіна

Народний депутат переконаний, що закриттям телеканалів та затриманням експертів влада тестує суспільство, як воно відреагує на таку ситуацію, тому вважає, що ігнорувати такі дії не можна. Інакше, застерігає нардеп, завтра таке свавілля може торкнутися кожного з громадян.

Нагадаємо, раніше в партії "Опозиційна платформа – За життя"  заявили, що звинувачення політичного експерта Юрія Дудкіна в державній зраді – черговий етап політичних репресій та побудови в Україні поліцейської держави, в якій розправа над інакомислячими стає основним інструментом збереження режиму.

У партії також запропонували громадянину України Юрію Дудкіну правову допомогу в захисті його конституційних прав, честі, гідності та ділової репутації.