Політичні репресії проти Медведчука - результат того, що влада побачила, наскільки переважна більшість підтримує його ідеї

"Опозиційна платформа - За життя"

Обшуки, які провели вдома у Віктора Медведчука та у члена політради партії Тараса Козака, оголошення їм підозри, чергові обшуки, які провели в офісі партії "Опозиційна платформа – За життя", є помстою і розправою над головою політради найбільшої опозиційної партії ‒ "Опозиційної платформи – За життя". Незважаючи на безпрецедентний тиск і погрози, використання адміністративного ресурсу і напади націонал-радикалів, які користуються повною підтримкою влади Зеленського, партія продовжує активну політичну діяльність.

9 Травня "Опозиційна платформа - За життя" провела масові акції по всій Україні, активну участь в яких узяв і Віктор Медведчук, продемонструвавши, що він, як і інші члени партії, відстоюватиме свої ідеї, берегтиме пам'ять про перемогу у Великій Вітчизняній війні та вшановуватиме її героїв.

Влада переконалася, що "Опозиційна платформа – За життя " відстоюватиме цю ідею так само принципово і послідовно, як вимагала зниження захмарних тарифів на житлово-комунальні послуги та припинення тарифного геноциду; реальної протидії пандемії коронавірусу, механізм боротьби з якою запропонував Віктор Медведчук; встановлення миру на Донбасі та виконання Мінських угод.

9 травня влада переконалася, що ідеї "Опозиційної платформи – За життя" поділяє і підтримує переважна частина нашого суспільства, для якої є священним подвиг братніх народів, які зупинили фашизм, який сьогодні підіймає голову в Україні.

Вже через день після цього влада відповіла політичними репресіями проти Віктора Медведчука. Не зумівши довести обґрунтованість репресій, які цьому передували, які були реалізовані у вигляді санкцій, каральна машина поліцейської держави пішла на нове беззаконня ‒ заявила про оголошення підозри Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку.

Такі дії влади - відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією викриває непрофесіоналізм, продажність та антинародний характер влади. За цих умов партія залишає за собою право звернутися до Українського народу для того, щоб вжити всіх необхідних заходів та припинити свавілля і беззаконня, грабунок і геноцид громадян, переслідування інакомислячих.