"Поки країна не очиститься від нацизму, дорога до ЄС закрита". Українці висловилися про розгул радикалів

фото з відкритих джерел

Хочете до Європи? Спочатку наведіть порядок у себе вдома. Поки країна не очиститься від проявів нацизму, дорога до ЄС закрита. І про це нам відкрито говорять в Європейському Союзі. Розгул радикалів, протизаконні вшанування дивізії СС "Галичина" у центрі столиці, погрози на адресу опозиціонерів та людей, які мають іншу думку, а також формування списків неугодних журналістів – усе це запакували в "демократію". Чому влада так боїться радикалів і чи потрібен такий "шлейф" в Європі? Думкою з цього приводу українці поділилися в ефірі програми "Чуємо кожного".

"У країні відбуваються такі речі, ніби ми живемо в задзеркаллі, це якийсь кошмар", - вважає житель Ужгорода.

"Не має бути в країні радикалізму", - впевнена харків'янка.

"Про Зеленського можна говорити як про главу мафіозі та всіх цих банд. Якщо він ним є, то й чинить, як бандит", - висловився уродженець Одеси.

Також громадяни прокоментували слова одного зі "слуг народу" Микити Потураєва, який закликав розстрілювати опозиційних політиків.

"Це їх ("слуг народу" – ред.) треба розстріляти. Опозиція в будь-якій державі має бути, якесь протистояння думок", - зазначила жителька Краматорська.

"Це нерозумно, і я цього не розумію. Як взагалі народний депутат міг таке сказати? Гра на публіку!" - заявив харків'янин.

"Я вважаю, що він (Потураєв, – ред.) має не тільки скласти мандат, ще він має постати перед судом, щоб відбути свій термін", - додав житель Запоріжжя.