Поки Зе-диктатор знімав "відосики", Медведчук фактично виконував обов'язки президента: У мережі з'явилося викривальне відео

Фото з відкритих джерел

У мережі з'явилося відео, в якому викрито діяльність президента Володимира Зеленського і наведено незаперечні факти щодо того, що голова політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук виконував обов'язки президента країни, поки сам Зеленський займався зйомкою "відосиків".

Автори відео зазначають, що Європа і Росія підтримують Медведчука, на відміну від Зеленського, який висуває ультиматуми світовим лідерам. І це стало однією з причин початку переслідування лідера опозиції.

"Сценаристи і поплічники президента Володимира Зеленського сподівалися, що сфальсифікована справа проти лідера опозиції Віктора Медведчука змусить його втекти з країни. Вони думали, що Медведчук зробить так, як Зеленський, і зрадить своїх виборців. Але сценарій "Кварталу" не спрацював. Зеленський, коли йшов у президенти, обіцяв зламати систему. І йому це вдалося. Він вже знищив медичну і судову системи, зруйнував економіку і дозволив продаж землі. Українці були бідними, а стали дуже бідними. Замість субсидій президент дозволив забирати житло боржників. Зеленський наважився зруйнувати хитку систему рівноваги на Донбасі. Замість діалогу і домовленостей про мир він висуває ультиматуми світовим лідерам. Їм це набридло, і вони усунули його від переговорів. Водночас Європа і Росія підтримують Віктора Медведчука, у якого є мирний план щодо Донбасу, він відстоює інтереси українців, а не "95 Кварталу", - йдеться в сюжеті.

Журналісти відзначають, що поки Зеленський знімав "відосики", Медведчук в опозиції виконував роботу президента. Країна отримала шанс досягти миру, відновити економіку та отримати доступні тарифи.

"Українці підтримували Медведчука. Його успіхи вдарили по самолюбству Зеленського, і він почав переслідування лідера опозиції. СБУ його однокласника Баканова разом із "кишеньковими" експертами сфальсифікували докази проти Медведчука. Вони були гучними, але при цьому порожніми, як і концерти "95 Кварталу". Зеленський та його оточення сподівалися, що Медведчук злякається і втече. Тому що Зеленський завжди так робить. Раніше він ховався від повісток в армію за мамою і дружиною, іноді прикривався Юзиком. А зараз телефонує Баканову і ховається за парканом державної дачі. Але Медведчук - не Зеленський. Він не ховається. Його рідні не ховаються. Його соратники не ховаються. Для них сховатися - означає зрадити. Зрадити Україну, українців, свою честь і гідність", - підкреслюють автори сюжету.

Журналісти нагадали, що Медведчук за всі роки незалежності країни жодного разу не змінював своїх принципів і поглядів. Він прийшов до Генпрокуратури, до суду.

"Такого собі влада навіть не могла уявити. Сфабриковані докази були настільки жалюгідними, що суд не міг виконати вказівку Зеленського і відразу посадити Медведчука. Тому було прийнято компромісне рішення, і лідера опозиції  відправили під домашній арешт за сфальсифікованими доказами", - заявляють автори сюжету. 

Всі спроби Зеленського переслідувати опозицію, за словами журналістів, довели тільки одне: президент готовий порушувати закон, плювати на принципи демократії і жертвувати життями українців.

"І це не порожні слова. Вже понад півроку чотири утримувані українки в в’язницях ОРДЛО чекають, коли Зеленський дозволить Медведчуку їх забрати. Сам Зеленський за рік не повернув жодну утримувану особу додому, не зробив нічого, щоб на Донбасі припинили стріляти не на словах, а на ділі", - йдеться у сюжеті. 

"На відміну від псевдоопозиціонерів, які перетворюють суди на шоу і рекламні кампанії, Медведчук відстоює свої переконання. Він не ховається під ковдрою і не втрачає демонстративно свідомість тому, що він відстоює свої переконання, інтереси країни, в якій живе. Зеленський же, навпаки, робить все, щоб перешкоджати діяльності Медведчука. Вже чотири місяці Україна могла б виробляти власну вакцину, про яку домовився Медведчук. Але Зеленський заборонив вакцину. За цей період тисячі українців померли від коронавірусу. Два роки кожен українець міг платити за газ на 25% менше. Зеленський не скористався цією домовленістю Медведчука. За рік ціна на газ зросла вп'ятеро, і вже влітку він коштує 15 гривень за кубометр. Єдине, що зробив Зеленський для боротьби з тарифами, - це зменшив кількість субсидій та дозволив продавати майно боржників", - резюмують автори відео.

Нагадаємо, Печерський райсуд Києва продовжив термін домашнього арешту Віктору Медведчуку до 7 вересня. Крім того, напередодні суд прийняв рішення про продовження термінів слідства у справі голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука.

 

Також повідомляли, що перший заступник генерального прокурора Роман Говда порушив закон, не подавши вчасно клопотання про продовження запобіжного заходу у справі голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука.

Захист Віктора Медведчука подавав клопотання про відвід прокурора і судді, проте йому відмовили. В "Опозиційній платформі - За життя" дії судді назвали політично вмотивованими і зазначили, що він діє за вказівкою Банкової.

Сам Віктор Медведчук сказав, що немає жодних підстав для продовження його справи і продовження запобіжного заходу.

Також він заявив, що влада з 2019 року цілеспрямовано дискредитує партію "Опозиційна платформа - За життя". Ситуація загострилася на початку 2021 року, коли ОПЗЖ вийшла на перше місце у всіх соціологічних рейтингах. Медведчук також зазначив, що влада залучила націоналістичні угрупування до залякування партії. Так, зафіксовано понад 80 нападів на активістів ОПЗЖ.

Також влада закрила три телеканали - "112 Україна", Newsone і Zik. Таке рішення президента України Володимира Зеленського у звіті Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, який охоплює період з 1 лютого по 30 квітня,  названо таким, що суперечить міжнародним стандартам у сфері прав людини.