POHUY на країну, людей та їхнє майбутнє: Чим обернулася "Епоха Зе-клоунів" для українців

фото з відкритих джерел

У мережі з'явився ролик під назвою "Епоха Зе-клоунів", де показали наслідки дворічного правління країною Володимира Зеленського та його друзів із "95 кварталу".  

У відео акцентували увагу на тому, що чинній владі POHUY на свій народ, адже ще на дебатах, коли Зеленський був ще кандидатом у президенти, його найближчий друг і соратник Євген Кошовий з'явився у толстовці з написом POHUY. Саме вона стала символом правління Зеленського. 

Адже за два роки президент та його команда не стали політиками. Вони так і залишилися клоунами, а декораціями для них є ціла країна. 

Вони влаштовують репресії та гоніння тих, хто не вважає Україну цирком. Зеленський знищує демократію та узурпує владу, переслідуючи опозицію, адже на репутацію країни та самих громадян йому POHUY. 

Українці ж не можуть ні на хвилину відпочити від такого шоу і змушені за нього платити податками, своїм здоров’ям і майбутнім своїх дітей. І це все заради того, щоб людина, яка займає в країні найвищу посаду і при цьому називає себе клоуном, міг удавати з себе найбільшого лідера сучасності.