Побережник: Разумков з кожним днем стає інородним, і колись його відставка таки станеться

Фото з відкритих джерел

У залі Верховної Ради поряд з Разумковим завжди Стефанчук, який всіма своїми заявами, всіма своїми діями показує, ось я такий хороший, я такий самий, як потрібен для злагодженої "зеленої" роботи.

Відставка спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова колись станеться, тому що він стає інородним і токсичним для спільної роботи "Слуг народу". Він поки що єдиний, хто хоча б намагається зберігати принципи парламентсько-президентської республіки в Україні. А також взяв на себе, якийсь певний кредит довіри і спромігся його не розтратити. Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив політичний експерт Артем Побережник.  

"Дмитро Разумков стає з кожним днем інородним там, стає токсичним, і тому його будуть змінювати, не то му що він поганий спеціаліст, чи можливо поганий спікер Верховної Ради, а тому що він стає інородним. З одного з боків біля нього сидить дуже хороший його, скажемо так, колега Стефанчук, який всіма своїми заявами, всіма своїми діями показує, ось я, я такий хороший, я такий самий, як потрібен для злагодженої зеленої роботи. Тому, насправді це питання кулуарне, що збираючи чи підписи, чи готується його відставка, так чи інакше це колись станеться, там відчувають це суперництво. Так чи інакше Дмитро Разумков зібрав на себе, якийсь певний кредит довіри, він його не розтратив", - Побережник.

Нагадаємо, що Дмитро Разумков розкритикував ідею про переведення української мови з кирилиці на латиницю.