"Планую велику команду": Разумков розповів, що робитиме після відсторонення

Він заявив, що збирається багато працювати, оскільки є сили та час

фото з відкритих джерел

Спікер парламенту Дмитро Разумков планує багато працювати і створити власну велику команду. Про це він заявив під час брифінгу у Верховній Раді, передає "Суспільне"

"Я буду працювати далі, я про це сказав на початку зустрічі. Посада - механізм, інструмент, без посади голови ВР буде важко це зробити, а може спірно, може легше. Тому, що ти себе відчуваєш людиною яка повертається до 2019-го року, тих ефірів. Відряджень, зустрічей з людьми, посада в цьому плані заважає. Працювати буду багато, сили, час є, команда буде. Нам треба багато зробити з тих обіцянок, які ми давали, реальних обіцянок", - зазначив він.

Водночас він зазначив, що його відсторонення від роботи на два дні відбулося з порушенням регламенту, однак він не бачить сенсу намагатися це довести. Також спікер не планує оскаржувати рішення у разі своєї відставки з посади.

Новини за темою: Разумков про відсторонення від посади: "Це було незаконно, але до суду йти не буду"

Нагадаємо, нещодавно народний депутат від фракції "Слуга народу" Олексій Устенко заявив, що фракція вже зібрала близько 160 підписів для ініціювання відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради. Збір підписів проходив на виїзному засіданні фракції у суботу в Трускавці.

Також повідомлялося, що у "Слузі народу" назвали основного кандидата на заміну Разумкову. За словами народного депутата з фракції "Слуга народу" Євгенії Кравчук, "зараз основний кандидат – це Руслан Стефанчук".

Раніше Дмитро Разумков заявляв, що не виключає спроби позбавити його депутатського мандата. Оскільки політик очолює Верховну Раду, формально він покинув фракцію і партію "Слуга народу".