Після скандального повідомлення Третьякової з чату "слуг" видалилися понад 15 нардепів

Народний депутат фракції "Слуги народу", голова комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова Facebook

За такі висловлювання Третьякову можуть виключити з фракції

Після скандального повідомлення нардепа від "Слуги народу" Галини Третьякової про смерть Антона Полякова із фракційного чату видалилися понад 15 нардепів. Про це заявив журналіст Олександр Качура.

"Я і ще десь, мабуть, 15 колег, вони взагалі пішли з цього чату.... Якщо треба, можемо говорити один з одним тут, в залі, вирішувати якісь питання", - сказав Качура.

Фото з відкритих джерел

Він також додав, що за такі висловлювання Третьякову можуть виключити із фракції. 

"Якщо говорити з приводу покарання, насправді це точно не може обійтися вибаченням, тому що з усією повагою до Галини Третьякової, але треба все-таки тут про людські цінності якісь говорити. І я бачу зараз по залу, люди кажуть, що треба відкликати з посади голови комітету, а може, виключати з фракції. Це те, що говорять. Це не я вам кажу, це говорять всередині нашої фракції, чую, що зараз по залу лунає, які пропозиції є. Тому це рішення, воно буде прийматися вже на наступному засіданні фракції", - зазначив нардеп.

Нагадаємо, нещодавно нардеп з фракції "Слуга народу" Галина Третьякова грубо висловилася в депутатському чаті про смерть колеги Антона Полякова. У чаті "слуг" вона написала: "мінус 1 ворог, і це добре".

Раніше повідомлялося, що в Києві помер народний депутат України Антон Поляков. 

Пізніше за результатами судово-медичного дослідження і розтину стало відомо, в результаті чого помер народний депутат України Антон Поляков. Депутат помер внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.