Після припинення авіасполучення Україна готова посилити охорону кордону з Білоруссю, - ДПСУ

Україна посилила контроль на кордоні з Білоруссю Фото з відкритих джерел

Нагадаємо, на позачерговому засіданні Кабмін прийняв рішення, що з 26 травня Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю

Державна прикордонна служба України очікує збільшення пасажиропотоку на кордоні з Білоруссю через припинення авіасполучення з цією країною. Про це сказав речник ДПСУ Андрій Демченко, повідомляє "Укрінформ".

"На українсько-білоруському кордоні не виключається певне збільшення пасажиропотоку через припинення авіаційного сполучення", - сказав Демченко.

Речник зазначив, що пасажиропотік на цій ділянці кордону не критичний, а від початку карантину значно зменшився. Однак, якщо відбуватиметься значне зростання, то прикордонне відомство готове збільшити кількість нарядів.

Демченко повідомив, що за 4 місяці з Білоруссю було оформлено понад 190 тисяч осіб як на в’їзд, так і на виїзд.

За його словами, нині оформлення авіапасажирів на напрямку до Білорусі відбувається в аеропортах Києва, Одеси, Львова, Харкова і Запоріжжя. За останній тиждень оформлено близько 6 тисяч осіб (на в’їзд і виїзд), переважна більшість - це іноземці.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні Кабмін прийняв рішення, що з 26 травня Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю.

Пізніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що рішення про зупинку авіасполучення з Білоруссю є, в першу чергу, безпековим. Водночас воно завдасть вагомого економічного удару по Білорусі, а також призведе до певного збільшення прибутків України.