Підтримка НАТО важлива на психологічному рівні, проте цього недостатньо, - Зеленський

Фото з відкритих джерел

За словами президента, для Заходу вступ України в НАТО - це стратегія, в той час коли "для нас це тактика"

Підтримка та присутність військового контингенту НАТО в Україні важливі на психологічному рівні, проте цього недостатньо. Про це заявив президент України Володимир Зеленський, передає "Укрінформ".

"Ми вдячні за підтримку України в басейнах Чорного та Азовського морів. Зокрема за проведення військових навчань. Люди бачать підтримку з боку НАТО і те, що ми не наодинці (у боротьбі з російською агресією). Така присутність важлива на психологічному рівні, але чи достатньо цього? Ні!" - сказав Зеленський.

За словами президента, для Заходу вступ України в НАТО - це стратегія, в той час коли "для нас це тактика".

"Немає часу на стратегію: триває тимчасова окупація Криму, де зосереджено 80 тисяч військових Російської Федерації, та десятки тисяч зосереджено вздовж українського кордону", - додав Зеленський.

Водночас він наголосив, що Україна має будувати власний сучасний флот, а для цього їй потрібні партнери з НАТО, а також країн Чорноморського узбережжя.

Новини за темою: У НАТО назвали реформи, яких чекають від України

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна зробила достатньо для того, щоб отримати чіткі умови вступу до Європейського Союзу та Північноатлантичного альянсу.