Підстав для розпуску Верховної Ради немає, - Разумков

Так він прокоментував слова свого заступника Руслана Стефанчука

Дело.юа

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков не бачить законних підстав для розпуску парламенту. Про це він заявив на брифінгу 29 квітня, пише "Українська правда".

Так прокоментував слова свого заступника Руслана Стефанчука щодо наявності формальної причини для можливого розпуску Ради: з грудня по січень нардепи не збиралися в стінах парламенту понад 30 днів.

"Якщо чесно, я не бачу цих підстав (для розпуску, – ред.),  навряд чи можна йти всупереч Конституції та рішень КС", - заявив Разумков.

За словами Разумкова, питання щодо розпуску Верховної Ради слід розглядати відповідно до Конституції України та рішення Конституційного суду від 2004 року, де визначено таке: "Якщо парламент не збирається 30 днів на заплановані засідання, це може бути підставою для його розпуску".

Голова ВР каже, що за весь час роботи Верховної Ради IX скликання не було жодного випадку, щоб парламент не зміг зібратися на заплановані засідання.

Нагадаємо, що заступник спікера Руслан Стефанчук заявив, що у Володимира Зеленського є підстава для розпуску Верховної Ради.