Підозрюють у зловживанні службовим становищем: Київська прокуратура здійснює обшуки в департаменті молоді та спорту КМДА

facebook.com

Під час обшуку двом особам повідомлено про підозру

Прокуратура Києва здійснює обшуки в службових приміщеннях департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації (КМДА) в рамках кримінального провадження про привласнення понад 700 тис. грн шляхом зловживання службовим становищем. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Зазначається, що службові особи комунального підприємства "Спортивний комплекс", що підпорядковане департаменту молоді та спорту КМДА, на підставі укладених договорів безпідставно перерахували бюджетні кошти на рахунки підрядних організацій за виконані роботи з капітального ремонту стадіону з легкоатлетичними доріжками та спортивними майданчиками КП "Спортивний комплекс", які фактично були надані за завищеними цінами та не в повному обсязі.

Відзначається, що ці дії спричинили збитки територіальній громаді на суму понад 700 тис. грн.

Новини за темою: Підозрюють у розкраданні коштів: У Державній міграційній службі пройшли обшуки, - ЗМІ

Повідомляється,що під час обшуку виявлено та вилучено документи щодо проведення тендерної закупівлі та фінансово-господарських відносин комунального підприємства з приватним товариством, які стануть предметом експертного дослідження.

Під час обшуку двом інженерам технічного нагляду повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України, планується повідомлення про підозру третій особі - представнику підрядної організації.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що СБУ нагрянула з обшуками до Полтавської міськради. Обшуки проводились у кабінеті полтавського мера Олександра Мамая та у кабінеті головного архітектора міста Миколи Шевельова.

Згодом Служба безпеки України затримала посадовця одного з управлінь Полтавської міської ради, а також місцевого депутата. Їх підозрюють в організації схеми поборів з місцевих підприємців