Підозрюють у розкраданні коштів: У Державній міграційній службі пройшли обшуки, - ЗМІ

фото з відкритих джерел

НАБУ наразі не коментує інформацію

У Державній міграційній службі на робочому місці її голови Максима Соколюка і у його заступників пройшли обшуки в межах розслідування справи про розкрадання коштів на ремонті офісу служби. Про це, посилаючись на власні джерела, повідомляє "УНН".

Зазначається, що минулої середи у службовому кабінеті голови ДМС Максима Соколюка і в кабінетах його заступників детективи НАБУ провели обшуки за підозрою в розкраданні коштів при будівництві нового офісу міграційної служби за адресою вул. Павлівська, 29.

Новини за темою: Вкрали 6 мільйонів гривень на закупівлі ліків для онкохворих: У департамент здоров'я КМДА прийшли з обшуками

У ході розслідування детективи з'ясували, що при виконанні будівельних і ремонтних робіт систематично завищувалася кошторисна вартість, роботи виконувалися пов'язаними з керівником ДМС компаніями.

НАБУ наразі не коментує проведення обшуків у голови ДМС Максима Соколюка і його заступників.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що СБУ нагрянула з обшуками до Полтавської міськради. Обшуки проводились у кабінеті полтавського мера Олександра Мамая та у кабінеті головного архітектора міста Миколи Шевельова.

Згодом Служба безпеки України затримала посадовця одного з управлінь Полтавської міської ради, а також місцевого депутата. Їх підозрюють в організації схеми поборів з місцевих підприємців