Піднімають ставки для перемовин: Данілов прокоментував дії Росії на кордоні з Україною

Олексій Данілов Фото з відкритих джерел

Секретар РНБО запевняє, що Україна не допустить повторення ситуації 2014 року

Стягування російських військ до кордонів України - це спроба РФ підняти ставки для майбутніх перемовин. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, передає прес-служба відомства в Фейсбуці.

За словами посадовця, останні дії Росії, зокрема публікація дипломатичних документів  та випробування систем протиракетної оборони на власних супутниках, говорять про те, що "жодних правил для них вже не існує".

"Стягуючи війська до українського кордону, Росія намагається максимально загострити безпекову ситуацію в регіоні для підняття ставок за столом майбутніх переговорів", - висловився Данілов.

При цьому секретар РНБО додав, що Україна не допустить повторення ситуації 2014 року і зможе дати адекватну відповідь у випадку агресії.

Новини за темою: Стягування російських військ до українського кордону: Чому міграційна криза біля Польщі може бути маневром Росії і як реагують у НАТО

Нагадаємо, очільник Головного управління розвідки Міноброни України Кирило Буданов заявив, що Росія зосередила понад 92 тисячі військових біля кордонів України та готується до нападу наприкінці січня-початку лютого. Також він розповів, що атаці РФ передують серії психологічних операцій.