Під час розстрілів на Майдані Янукович 11 разів телефонував Путіну, - Офіс генпрокурора

фото з відкритих джерел

Янукович також зв'язувався з керівниками правоохоронних органів РФ

Колишній президент України Віктор Янукович 11 разів телефонував президенту РФ Володимиру Путіну під час розстрілів у Києві, які тривали з 18 по 20 лютого 2014 року. Про це заявив заступник голови департаменту у "справах Майдану" Офісу генпрокурора Денис Іванов.

Янукович також зв'язувався з керівниками правоохоронних органів Росії.

"У цей період керівники правоохоронних органів і колишній президент Янукович за спеціальним урядовим зв'язком з'єднувався з вищим керівництвом Російської Федерації і керівниками її правоохоронних органів. Зокрема, Янукович здійснив 11 з'єднань з президентом Росії Путіним", - сказав Денис Іванов.

Олександр Захарченко, який на той момент був міністром внутрішніх справ, за той самий період 12 разів зв'язався з російським колегою, екс-глава СБУ Олександр Якименко - тричі з директором ФСБ Росії. 

Усі зазначені дзвінки були здійснені в найактивнішу фазу розстрілів на Майдані. 

Новини за темою: Держбюро розслідувань оголосило Януковичу нову підозру

Раніше повідомлялося, що правоохоронці завершили розслідування проти екс-президента України Віктора Януковича та екс-очільників правоохоронних органів у справі Майдану. Вони хотіли припинити протест, який ставив під загрозу перебування Януковича при владі. Для цього вони застосували фізичне насильство, військову техніку та зброю. 

Нагадаємо, внаслідок злочинних дій 18-20 лютого 2014 року у Києві загинули 67 людей, ще 887 цивільних та 132 правоохоронці були поранені.