Петиція про заборону виступів російських артистів в Україні набрала 25 тис. голосів

Ігор Кондратюк

Тепер Зеленський повинен розглянути її

Петиція Ігоря Кондратюка про заборону виступів російських артистів в Україні набрала 25 169 підписів. Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook.

Тепер петицію повинен розглянути президент України Володимир Зеленський.

"Отже, 25 тисяч голосів моя петиція зібрала. Чекаємо розгляду Зеленським", - написав Ігор Кондратюк.

Кондратюк заявив, що "громадяни країни-агресора ... не несуть жодної культури". Він вимагає заборонити виступи артистів в Україні до повернення Криму та відновлення контролю над східними країнами.

Новини за темою: Дмитро Монатік став заслуженим артистом України

"Оскільки представники агресора, які промовчали й тим самим підтримали окупацію Криму і розв'язання Росією, їхньою батьківщиною, війни на східному Донбасі, своїм мовчанням теж несуть відповідальність за агресивні дії Росії. Виняток для заборони допускаю тільки для тих російських представників культури, хто публічно виступив проти російської агресії: письменник Віктор Шендерович, актриса Лія Ахеджакова, музикант Андрій Макаревич та інші. Це неприродно, коли артист виступає і для росіян-окупантів, й для окупованих ними українців", - написав Кондратюк.

Нагадаємо, Міністерство культури та інформаційної політики України за поданням Служби безпеки України повторно внесло російського співака Моргенштерна до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.