Переслідуючи Медведчука, українська влада усуває головного переговірника між Києвом і Москвою, - європейські ЗМІ

Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

В основі риторики виборчої кампанії Володимира Зеленського лежав пошук миру і створення адекватної альтернативи постмайданній політичній еліті в Україні. І ніхто не міг припустити, що через два роки Зеленський різко змінить свій курс і почне жорстке переслідування опозиції і політиків, які виступають за діалог з Москвою. Про це йдеться в статті на сайті Європейської міжнародної організації Progressive Alliance.

У публікації нагадується, що кількома рішеннями Ради національної безпеки і оборони України в лютому цього року були закриті опозиційні телеканали і накладені особисті санкції на народного депутата України, Голову політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука, який довгий час "займав нішу головного переговірника між Україною і Росією, особливо в контексті обміну полоненими, а також у вирішенні ділових питань".

Саме це, на думку автора публікації, стало причиною недавнього загострення на російсько-українському кордоні.

"Путін, у свою чергу, не міг не відповісти. Загрозу війни слід сприймати перш за все як реакцію на дії української влади по відношенню до внутрішньої опозиції", – йдеться в статті.

Нагадаємо, народний депутат України, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук заявив, що українська влада не гребує ніякими методами у боротьбі з опозицією: особисті репресії, порушення кримінальних справ, тиск на бізнес. Однак політик підкреслив, що він і депутати від "Опозиційної платформи – За життя" готові жертвувати особистими інтересами заради того, щоб зупинити свавілля команди Зеленського і не дозволити узурпувати владу в країні.