ОПЗЖ святкує День Перемоги разом з українським народом

"Опозиційна платформа - За життя"

Вранці 9 травня представники "Опозиційної платформи - За життя" – співголови партії Юрій Бойко, Вадим Рабінович, голова політради партії Віктор Медведчук, голова виконкому партії Сергій Льовочкін, народні депутати разом з ветеранами зібралися біля легендарного танка Т-34 на проспекті Перемоги в Києві. Звідси стартували святкові заходи ОПЗЖ, присвячені Дню Перемоги, передає прес-служба партії.

Біля обеліска "Місто-герой Київ" на площі Перемоги народні депутати від "Опозиційної платформи - За життя" разом з ветеранами поклали квіти і вклонилися пам'яті полеглих за мир і свободу нашої Батьківщини.

Зі словами подяки звернувся до ветеранів співголова партії Юрій Бойко.

"Особливі слова в цей день я хочу сказати нашим ветеранам, яких з кожним роком, на жаль, стає все менше, але які знаходять в собі сили бути з нами в це свято, нагадувати про Велику Перемогу. Ми хочемо побажати їм довгих років життя. Вони завжди будуть у нас моральним стимулом, моральною цінністю. І ми ніколи не забудемо те, що вони винесли на своїх плечах і яку прекрасну процвітаючу країну вони побудували. З Днем Перемоги!" - привітав усіх Юрій Бойко та побажав миру, стабільності та розвитку Україні.

Шанувати ветеранів, зберегти історію Великої Перемоги для майбутніх поколінь, таке завдання в "Опозиційної платформи - За життя", сказав голова політради партії Віктор Медведчук.

"День Перемоги - це дійсно світле свято. Це свято наших ветеранів, свято всього українського народу. Це торжество слави тієї перемоги, яку 76 років тому здобули в кровопролитних боях представники України, інших союзних республік. Це перемога радянського народу! І ми шануємо пам'ять героїв, які воювали на полях битв, шануємо тих, хто кував перемогу в тилу. Ми зробимо все, щоб зберегти історичні успіхи наших предків для майбутніх поколінь", – зазначив Віктор Медведчук.

Перемога буде за всіма здоровими політичними силами, висловив упевненість Вадим Рабінович.

"Сьогодні зі святкового Києва я хочу сказати вам усім, щоб запам'ятали: ворог буде розбитий, перемога буде за нами!" - підкреслив Співголова ОПЗЖ.

Далі колона ретроавтомобілів проїхала Хрещатиком до Парку Слави. 

"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя"