ОПЗЖ: Суд над керівником фракції ОПЗЖ у Харківській міськраді - яскравий приклад політичних репресій та фальсифікації кримінальних справ проти опозиції

"Опозиційна платформа - За життя"

Суд над керівником фракції ОПЗЖ у Харківській міськраді - яскравий приклад політичних репресій та фальсифікації кримінальних справ проти опозиції. Відповідну заяву опублікувала прес-служба партії "Опозиційна платформа - За життя".

Наводимо її текст дослівно:

Сьогодні в Харкові відбувається суд над керівником міської організації партії "Опозиційна платформа - За життя", керівником фракції партії в міськраді Харкова Андрієм Лесиком. Цей організований на замовлення і в інтересах чинної влади суд може бути яскравим прикладом політичних репресій та фальсифікації кримінальних справ проти неугодних політиків.

Не маючи жодних реальних підстав для того, щоб притягнути до відповідальності Андрія Лесика, правоохоронці, виконуючи замовлення влади - спочатку Порошенка, а тепер Зеленського - висувають харківському опозиціонеру абсолютно безглузді звинувачення: неіснуючий репост у Фейсбуці, соцмережі, яку Андрій Лесик на той час не вів, і нібито напад на працівників СБУ, який Лесик нібито вчинив, не встаючи з лікарняного ліжка і перебуваючи під крапельницею.

Вже цих фактів достатньо, щоб повністю продемонструвати замовний та сфальсифікований характер звинувачень проти Андрія Лесика. Але набагато більш значущу роль у викритті злочинних мотивів організаторів політичного цькування є той факт, що Андрій Лесик є послідовним прихильником і активним членом партії "Опозиційна платформа – За життя", рішуче та активно відстоює її ідеї та програмні цілі.

Як і багато інших членів нашої партії, за це він і зазнає незаконного, політично вмотивованого та антиконституційного переслідування, нападів націонал-радикалів, що діють у тісній співпраці з владою.

Народні депутати від ОПЗЖ, які сьогодні приїхали до Харкова, щоб бути присутніми на судовому засіданні, контролювати дотримання законності та боротися з політичними репресіями, і вся партія "Опозиційна платформа – За життя" вимагають негайно припинити маячні та політично вмотивовані кримінальні переслідування членів нашої партії, а також притягнути до кримінальної відповідальності організаторів і замовників незаконних політичних та кримінальних репресій.

Партія "Опозиційна платформа - За життя"