ОПЗЖ: "Слуги народу" в місцевих радах вчаться у Зеленського свавіллю, рейдерським захопленням і знищенню ЗМІ

"Опозиційна платформа - За життя"

В "Опозиційній платформі - За життя" повідомили, що представники партії "Слуга народу" в місцевих органах влади перешкоджають роботі журналістів. Про це йдеться в заяві партії. 

Наводимо її текст дослівно:

Надихнувшись злочинним прикладом рейдерських захоплень власності і знищенням незалежних ЗМІ, який подають Президент України Зеленський і Рада національної безпеки і оборони, представники Партії "Слуга народу" в місцевих органах влади особисто здійснюють напади і розправи над журналістами і працівниками ЗМІ.

6 квітня 2021 року, близько 9:30, було скоєно напад на журналістів КП ТРК "Інфо-центр" (56% статутного капіталу належить Селидівській ОТГ, яку очолює представник Партії "Опозиційна платформа – За життя" Віталій Вікторович Нешин). Ця телекомпанія є однією з трьох ТВ з аналоговим сигналом, що працюють недалеко від зони ООС і мають дозвіл на мовлення в аналоговому режимі.

Не пред'являючи ніяких офіційних запитів і звернень, а також своїх посвідчень, секретар Селидівської міської ради Руслан Суков (квота "Слуги народу") і депутат Мухамедвалієва намагалися силою забрати статутну і первинну документацію КП, вдаючись до особистих образ, погроз і тиску. В результаті директор КП ТРК "Інфо-центр" Каразамфір Олена Леонідівна в передінфарктному стані швидкою допомогою була відправлена в лікарню.

"Опозиційна платформа - За життя" розцінює дії представників партії "Слуга народу", а також дії партій "Порядок" і "За майбутнє", що підтримують їх ставленика - "слугу", як інструмент тиску на нашу політичну силу, зокрема шляхом пресингу і переслідування членів сімей, оскільки чоловік директора телекомпанії Каразамфір Сергій Степанович є депутатом від "Опозиційної платформи – За життя".

Наша партія заявляє: рейдерське і силове захоплення телеканалу - це ще одне свідчення знищення свободи слова в країні, продовження Зеленським і його оточенням злочинного курсу на знищення об'єктивних телеканалів, початок якому було покладено, коли влада закрила телеканали "112 Україна", NewsOne, ZIK і стала вводити антиконституційні санкції проти українських громадян і юридичних осіб.

Ця розправа і рейдерське захоплення є наслідком повної безкарності, свавілля і правового нігілізму, які з подачі Президента Зеленського стають сьогодні нормою в нашій країні.