Новини » Політика Читать эту новость на русском

ОПЗЖ: Обшук у Іллі Киви - черговий акт злочинного тиску на нашу партію

"Опозиційна платформа - За життя"

Сьогодні, 16 листопада 2021 року, Офіс генерального прокурора провів обшук у будинку народного депутата від "Опозиційної платформи - За життя" Іллі Киви.

Ці дії влади Зеленського є продовженням тиску, що має системний характер, і політики силової розправи над найбільш активними представниками нашої партії ‒ розправи, що спирається на використання у своїх інтересах правоохоронних органів.

1 листопада цього року співробітники правоохоронних органів під надуманим приводом незаконно намагалися затримати народного депутата України від "Опозиційної платформи - За життя" Іллю Киву. Його машина була зупинена поліцією за вигаданим звинуваченням у порушенні правил дорожнього руху. Головною метою цього Інсценування силовиків була дискредитація народного депутата Іллі Киви та перешкоджання його активній політичній діяльності.

16 листопада практично відразу ж відео з місця проведення обшуку у Іллі Киви оприлюднив один з лідерів праворадикальних організацій, що є прямим доказом співпраці влади Зеленського з націоналістами, зокрема оперативного обміну інформацією, що представляє таємницю слідства.

"Опозиційна платформа - За життя" заявляє, що систематичне стеження, напади і тиск на членів нашої партії, що здійснюються владою і супроводжуються введенням антиконституційних і протизаконних санкцій, перешкоджанням депутатській і політичній діяльності, знищенням свободи слова, ведуться вже не перший рік. Однак ми продовжимо послідовно відстоювати нашу політичну позицію і боротися з цією владою, яка перетворила Україну на територію беззаконня, насильства і корупції.

Замість того щоб вирішувати реальні проблеми в економіці нашої країни, житлово-комунальному господарстві, соціальному забезпеченні, медицині та безлічі інших сфер, шляхи вирішення яких запропоновані "Опозиційною платформою - За життя", влада Зеленського займається розправою над інакодумцями і своїми політичними противниками, намагаючись за рахунок цього марного для українського народу шоу зберегти залишки свого рейтингу.

Партія  "Опозиційна платформа - За життя"