ОПЗЖ: Ганебне судилище над Віктором Медведчуком - це прямі політичні репресії влади проти опозиції

112ua.tv

Оригінал розміщено на офіційному сайті "Опозиційної платформи - За життя"

Судилище, яке влаштувала влада над Віктором Медведчуком, скотилося до рівня ганебного політичного спектаклю. Єдина мета цього "процесу" - усунути з політичного життя одного з провідних представників опозиції, залякати партію, скувати сили опозиції нескінченними судовими розглядами. Чергове слухання у цій, повністю сфабрикованій "справі" показало, що у влади немає і не може бути аргументів та доказів вини Віктора Медведчука. Тільки прямий політичний тиск на суд дозволяє їй продовжувати процес, продовжувати запобіжний захід та необґрунтовано обмежувати його свободу.

Дії тих, хто переслідує Віктора Медведчука, є недолугими та протизаконними. Вони постійно порушують норми українського законодавства, процедури діловодства і права громадянина. У ході судового засідання всі аргументовані вимоги, пропозиції та клопотання захисту відхилено під надуманими приводами. І це ще раз свідчить про політичний характер всього процесу, заангажованість і упередженість суду, який звіряє свою позицію не з законом, а із вказівками Зеленського.

"Опозиційна платформа - За життя" рішуче засуджує беззаконня, яке влада творить щодо Віктора Медведчука. Ми обурені повною зневагою до прав громадянина і порушеннями, допущеними щодо Віктора Медведчука.

Вимагаємо від української влади припинити незаконний тиск на суд.  Відмовитися від усіх сфальсифікованих звинувачень щодо голови політичної ради нашої партії та припинити політичні переслідування інших представників опозиції. Україна - демократична держава, а не авторитарна диктатура. А влада, яка стала на шлях свавілля, протиставляє себе демократії, Конституції та українському народові.