"Опозиційна платформа - За життя" заявляє про використання владою правоохоронної системи для політичних репресій

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

В офісі партії "Опозиційна платформа - За життя", в якому знаходяться приймальні семи депутатів від цієї політичної сили, в тому числі голови політради партії, народного депутата Віктора Медведчука, народних депутатів Тараса Козака, Василя Німченка, Юрія Загороднього, Віктора Чорного, Олександра Колтуновича, Іллі Киви, СБУ та ОГП проводять обшуки. Про це повідомляє прес-служба політсили. 

Ці обшуки формально пов'язані з діяльністю громадського руху "Український вибір" і подіями 2014 року, але за фактом є спробою залякати опозиційних політиків, що представляють найбільш впливову і рейтингову партію в Україні.

До суду за санкцією на обшук звернулося керівництво Офісу генерального прокурора, хоча керівництву ОГП достовірно відомо, що офісу "Українського вибору" в цій будівлі як такого немає, але в ньому знаходяться приймальні народних депутатів та офіс партії.

Новини за темою: Кива про обшук в офісі ГО "Український вибір": Це ще один фактор тиску на опозицію

Зеленський та його оточення, що стали на шлях узурпації влади та політичних репресій, прагнуть звести рахунки з політичними опонентами. Для цього влада йде на крайні заходи - від запровадження антиконституційних санкцій та незаконного закриття каналів до фабрикування кримінальних справ і фальсифікації доказів.

Розцінюємо проведення обшуків в офісі партії "Опозиційна платформа – За життя" як незаконні та протиправні дії, спрямовані на придушення інакомислячих.

Голослівні звинувачення опозиції, санкції, обшуки ‒ це помста за нашу принципову позицію щодо відстоювання інтересів українського народу.  Владі, яка провалила боротьбу з епідемією, цінами і тарифами, не змогла забезпечити мир на Донбасі та вивести із зубожіння українські сім'ї, залишається тільки чинити тиск і погрожувати свої опонентам.     

Новини за темою: Влада виключно медійно намагається перебити негатив, - Колтунович про обшуки в офісі ГО "Український вибір"

"Опозиційна платформа - За життя" заявляє про політичні репресії проти єдиної системної парламентської опозиції, опозиційних народних депутатів та громадських організацій. Спроби дискредитувати опозиційний рух і дестабілізувати роботу провідної опозиційної партії надуманими звинуваченнями приречені на провал.

Незважаючи на погрози і спроби залякування, ми будемо боротися за інтереси українців. Будемо захищати нашу позицію в судах. Будемо відстоювати українську демократію і домагатися миру!