"Опозиційна платформа - За життя" привітала китайський народ зі 100-річним ювілеєм Комуністичної партії Китаю

ОПЗЖ

Українська політична партія "Опозиційна платформа – За життя" вітає дружній китайський народ зі 100-річним ювілеєм Комуністичної партії Китаю.

"Ця знаменна для найбільшої партії світу дата особливо значима сьогодні на тлі тих історичних досягнень, яких домоглася і продовжує домагатися Піднебесна під керівництвом Комуністичної партії Китаю у всіх сферах – чи то економіка, соціальна політика, чи сфера міжнародних відносин", – сказано в привітанні.

Там зазначено, що "Опозиційна платформа – За життя" послідовно виступає за поглиблення стратегічного партнерства України і Китайської Народної Республіки.

"Така співпраця триває вже 10 років. Але, на превеликий наш жаль, вона руйнується українською владою: її популістська риторика про вільний ринок з легкістю уживається з відвертим рейдерством, коли мова йде про спільні українсько-китайські проекти. Так сталося з підприємством "Мотор Січ". Крім того, українська влада, масово і систематично утискаючи конституційні права російськомовних громадян і національних меншин в цілому, дозволяє собі остаточно втрачати обличчя, непрофесійно і безпідставно втручаючись у внутрішні справи Китаю. Очевидно, що це робиться в інтересах західних господарів нинішньої української влади, наляканих зростаючою міццю КНР, і абсолютно не відображає позицію українських громадян", - зазначили в партії.

"Опозиційна платформа - За життя", як політична сила, що розвиває партнерські відносини з Комуністичною партією Китаю, висловлює надію, що така провокаційна, конфліктна політика, що проводиться нинішньою українською владою і виявляється при вирішенні більшості як внутрішньополітичних, так і зовнішньополітичних питань, не призведе до погіршення відносин між українським і китайським народами.

"Наша партія підтверджує свою незмінну позицію про значимість довірчого двостороннього діалогу і взаємовигідного співробітництва між нашими державами, а також безперервного зміцнення дружби двох народів і з нагоди 100-річчя Комуністичної партії Китаю вітає Китайську Народну Республіку і бажає подальших перемог і звершень у всіх сферах", – додали в партії.