"Опозиційна платформа - За життя": Продовження арешту Віктору Медведчуку - наруга над правосуддям

Фото з відкритих джерел

Продовження арешту Віктору Медведчуку - це наруга над правосуддям. Відповідну заяву опублікувала прес-служба партії "Опозиційна платформа - За життя".

Наводимо текст повідомлення дослівно:

Печерський суд пішов на поводі у прокурорів і продовжив домашній арешт Віктору Медведчуку. Це кричуще неправове рішення показує, наскільки глибока прірва між Україною Зеленського і правовою державою.

Обвинувачення не надає жодних доказів. Арешт голови політради ОПЗЖ незаконний - саме таким був би вердикт суду у державі, де закон, права людини і демократія стоять на першому місці. Але в Україні Зеленського все визначають політичні амбіції, комплекси і страхи можновладців.

Влада не в змозі впоратися з проблемами в країні, поліпшити життя людей. Об'єднати суспільство і повернути мир в Україну. Але думає, що може приховати правду і сховатися від невдоволення громадян за репресіями проти опозиції. Знищити інакодумство і придушити волю до політичної боротьби. Але цього Зе-команді зробити не вдасться.

"Опозиційна платформа - За життя" заявляє, що продовження домашнього арешту Віктору Медведчуку - це наруга над правосуддям. Ми вимагаємо припинити беззаконня і наступ на демократію. Владі не вдасться зломити нас і наших лідерів. Ми продовжимо боротися за права однопартійців, всіх українських громадян у парламенті, українських і міжнародних судах. Віктор Медведчук буде повністю виправданий, а Зе-владі доведеться відповісти за своє свавілля.