"Опозиційна платформа - За життя": Президент витирає ноги об Конституцію України і бравує цим перед народом

"Опозиційна платформа - За життя"

Президент Володимир Зеленський витирає ноги об Конституцію України і бравує цим перед народом. Про це йдеться в заяві партії "Опозиційна платформа - За життя".

Наводимо її текст дослівно:

Конституційна криза і повна неповага до букви Основного Закону, грубе порушення основоположних прав і свобод демократичного суспільства, повне нехтування прав людини, Злочини проти свободи слова і свободи особистості, гарантованих Конституцією України, посягання на основне національне багатство – землю – все це "досягнення" нинішньої української влади, лицемірно вітає українців з Днем Конституції.

Відповідальність за це лежить в першу чергу на Президентові Володимиру Зеленському, який проводить антиконституційну, антисоціальну та антинародну політику. Цим він вчинив зраду інтересів українців і грубо порушив статтю 3 Конституції України "Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю". При цьому, глава держави на стільки впевнений у власній непогрішності, що в інтерв'ю телеканалу "1+1" відкрито робить заяви, які повністю викривають антиконституційний і злочинний характер своєї влади.

Так, персональні санкції проти керівництва партії "опозиційна платформа-за життя" і членів їх сімей затверджені РНБО і введені в дію указом Президента в порушення статей 34, 62 Конституції України, якими кожному гарантовано вільне вираження своїх поглядів і переконань і також заборонено обмеження прав і свобод громадян, поки їх вина не доведена в суді. А блокування роботи телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK - це безпрецедентний напад на свободу слова, кричущий злочин щодо незалежних ЗМІ та порушення статті 15 Конституції України Про заборону цензури.

Внаслідок закриття трьох телеканалів без роботи залишилися 1,5 тис.їх співробітників, включаючи журналістів. Ще один телеканал " "Перший Незалежний" - був відключений від мовлення під тиском влади вже через годину після початку ефіру на вимогу СБУ.

Рада національної безпеки і оборони України в руках Президента Зеленського став інструментом для розправи з політичними опонентами, підконтрольній главі держави та правоохоронним органам. В інтерв'ю глава держави прямо називає РНБО своїм " швидким інструментом і зброєю". Тобто, замість проходження законним процедурам і правовим рішенням, влади шляхом ручного управління і за допомогою репресивної машини, якою стала Рада нацбезпеки і оборони, розправляються з усіма, хто становить загрозу чинному режиму. Зеленський у своєму інтерв'ю прямо говорить, що вони розглядали 2 варіанти: варіант а)змінювати законодавство; б) "зупинити це" - тобто діяти всупереч законодавству. І Зеленський зізнається, що він вибрав варіант " б " - варіант беззаконня і терору.

Внаслідок такої політики віднедавна РНБО наділена невластивими йому функціями, чим грубо порушується стаття 107 " Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом з питань національної безпеки і оборони при Президентові України". Але президент сприймає його інакше,

Також Зеленський в інтерв'ю відкрито визнає, що, "веде боротьбу з Конституційним судом", а підписавши незаконне рішення РНБО, він і зовсім "заблокував дії Конституційного Суду". Тобто, порушуючи закон, знищуючи конституційний порядок в країні, глава держави ще й бравує цим перед громадянами. При цьому свавілля, що твориться владою щодо суддів Конституційного Суду, вже призвело до затяжної конституційної кризи в Україні і стало наслідком посягання на незалежність суддів, тиску на суддів Конституційного Суду. Фактично, Президент намагається привласнити собі функції судової гілки влади, хоча, згідно статті 126 Конституції України"незалежність і недоторканність суддів гарантуються Конституцією та законами України".

А розпродаж української землі може стати найбільшою аферою в історії сучасної України. Прийняття Верховною Радою України під тиском глави держави антиконституційного Закону про так званий ринок землі, проти волі народу позбавляє українців права власності на землю та її ресурси і порушує статтю 13 Конституції про те, що " земля, її надра, природні ресурси є об'єктами права власності українського народу".

В Україні стає буденністю утиск прав російськомовних громадян. Це йде врозріз зі статтею 10 Конституції України, якою " гарантується вільний розвиток "використання та захист російської, інших мов національних меншин України".

Повсюдно порушуються права українців на працю, на медичну допомогу, на освіту. Зневажається норма про рівність всіх громадян перед законом. Зокрема, яскравий приклад тому – спробами запровадження "правосуддя спеціального призначення", яке має діяти щодо учасників ООС (раніше АТО).

А лобійована Президентом Зеленським ідея про можливість повного розриву контактів з Донбасом, про якусь стіну, якою, нібито, можливо відокремити частину території поки ще єдиної, суверенної України - це дика, кричуща зрада українських громадян, злочин проти територіальної цілісності України, закріпленої статтею 132 Конституції "територіальний устрій України ґрунтується на принципах єдності та цілісності державної території, ...з урахуванням їх історичних, економічних, географічних особливостей, етнічних і культурних традицій".

Точно так само, керований фінансовими кредиторами і західними політиками український уряд давно зрадило інтереси свого народу, порушивши статтю 1 "Україна-суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава" і статтю 5 Конституції України " носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ".

Конституція в небезпеці. Вона ігнорується Президентом Зеленським, відкрито зловживає своїм службовим становищем. І наше головне завдання сьогодні-захистити Конституцію України, відстояти принципи конституційності і верховенства права, не допустити внесення до Основного Закону змін, що лобіюються злочинною владою і встановлюють диктатуру "зеленої" команди.

Але спроби Президента Зеленського, його оточення і численних західних кураторів узурпувати владу не повинні і не можуть увінчатися успіхом. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ" опозиційна платформа – за життя " була і залишається основним опонентом нинішньої влади. І ми зробимо все можливе, щоб поняття "законність", "право" і "конституційні гарантії" не стали порожнім звуком, щоб країна остаточно не втратила суверенітет і незалежність, що лежать в основі Конституції України і визначають основні принципи державності нашої країни.