"Опозиційна платформа - За життя" організувала автопробіг та інші заходи до Дня Перемоги

Перший Незалежний

"Опозиційна платформа - За життя" стала єдиною партією, яка для привернення уваги до свята Дня Перемоги організувала автопробіг та інші святкові заходи, чим фактично взяла на себе те, що повинна зробити влада.

Адже День Перемоги - це свято, що має велике історичне значення для багатьох поколінь українців. Тому варто поважати пам'ятну дату 9 Травня і ніколи не забувати дякувати тим, хто допоміг світу позбутися фашистських загарбників.

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук привітав ветеранів і всіх громадян з Днем Перемоги. Він зазначив, що головне завдання сьогодні - зберегти пам'ять про подвиг радянських воїнів, захистити історичну правду про події 1941-45 років і не допустити реваншу нацизму, який піднімає голову в Україні. Віктор Медведчук зазначив, що подібна трагедія не повинна більше повторитися в жодному куточку земної кулі. Політик побажав тим, хто кував Велику Перемогу, міцного здоров'я і благополуччя. А всім українцям - мирного неба над головою, процвітання і впевненості в завтрашньому дні.

"Всіх вітаємо з днем Великої Перемоги - Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Це дійсно світле свято, це свято наших ветеранів, свято нашого народу. Це свято слави тієї перемоги, яку 76 років тому здобули в боях кровопролитних представники України, інших союзних республік. Це перемога радянського народу. І ми шануємо пам'ять героїв, ми шануємо пам'ять героїзму тих, хто трудився і кував перемогу в тилу. Ми, як ОПЗЖ - партія, яка шанує героїзм Великої Вітчизняної війни, - рік тому пообіцяли створити громадський рух "Український фронт захисту національної пам'яті", захисту історії, у тому числі і Великої Вітчизняної війни. І ми створили цей рух. Він сьогодні актуальний тим, що ми ведемо боротьбу за збереження історичної пам'яті, за збереження тієї слави, яку здобули наші предки і яку ми повинні шанувати не тільки в ці роки, а в століттях", - сказав він.

Як і минулого року, на відміну від чинної влади, "Опозиційна платформа - За життя" і голова політради партії Віктор Медведчук взяли на себе організацію святкування Дня Великої Перемоги. Спочатку депутати поклали квіти до пам'ятника радянським воїнам-танкістам - визволителям Києва. Звідти учасники заходу вирушили на раритетних автомобілях до обеліску місту-герою Києву, щоб вшанувати пам'ять загиблих і привітати ветеранів. Згадували про важливість цього дня і встановлення миру. Тому - саме на площі Перемоги - символічно випустили в небо голубів.

Депутати від "Опозиційної платформи - За життя" відзначили, що подвиг ветеранів війни 1941-45 років повинен зберігатися в пам'яті поколінь.

"І сьогодні, в цей день Перемоги, ми хочемо побажати, щоб в країні швидше настав мир, щоб закінчилася ця війна, щоб країна здобула мир, стабільність, розвиток. Ось для цього ми хочемо, щоб пам'ять про війну була, про Велику Вітчизняну війну, завжди в наших серцях. З Днем Перемоги!" - сказав співголова партії Юрій Бойко.

"Сьогодні зі святкового Києва я хочу сказати вам усім, щоб запам'ятали: ворог буде розбитий, перемога буде за нами, спасибі", - зазначив співголова "Опозиційної платформи - За життя" Вадим Рабінович.

До автопробігу приєдналися і представники Молодіжного Крила партії "Опозиційна платформа - За життя". Так, голова Артем Марчевський упевнений, що подвиг наших захисників забувати не можна.

"Хочеться, користуючись нагодою, привітати всіх наших телеглядачів з цим великим святом, з Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні, побажати ветеранам міцного здоров'я, довгих років життя і щоб ми ще не одне 9 Травня, не один День Перемоги відзначили разом", - сказав він.

До заходів до Дня Перемоги долучилися і представники громадської організації "Патріоти - За життя". Вони зібралися на Європейській площі, а звідти вирушили до пам'ятника Ватутіну, а після - до Парку Вічної Слави.

"Сьогодні для нашої нації, дня нашої країни, для моєї Батьківщини - великий день. День, просочений материнськими сльозами і кров'ю наших предків. Але день радісний, тому що саме в цей день була переможно закінчена ВВВ. Сьогодні в нашій країні фашизм набуває нової сили, нового етапу відродження і формування, і це проходить під патронатом і пособництвом влади", - заявив народний депутат Ілля Кива.

Панахиду за загиблими у столичному Парку Слави відслужив предстоятель Української Православної церкви - Блаженніший митрополит Онуфрій.

"Ми сьогодні вшановуємо тих наших вождів і воїнів, хто поклав своє життя на поле брані, які віддали своє життя для того, щоб ми з вами сьогодні жили на землі. Нехай Господь упокоїть їхні душі серед праведних. А тих, хто залишився в живих, яких вже не багато сьогодні, - нехай Господь дасть їм здоров'я і своє благословення", - побажав він.

Це вже не перший рік, коли саме депутати від "Опозиційної платформи - За життя" організовують святкування Дня Перемоги. Адже чинна влада цього не робить. Минулого року політики влаштували автопробіг столицею та іншими містами України. Саме завдяки таким заходам, які влаштовує "Опозиційна платформа - За життя" по всій Україні, ветерани можуть відчути себе потрібними, а також отримати справжнє свято.