Олег Ширяєв заявляє про свою непричетність до нападу на активіста "Нацкорпусу" в Харкові

Олег Ширяєв 057.ua

Замовників і виконавців замаху на одного з лідерів харківського фанатського руху і активіста "Нацкорпусу" Артема Мошенського слід шукати серед його товаришів по службі і побратимів. Про це регіональний керівник Всеукраїнського руху по боротьбі з фашизмом "Патріоти - За життя" Олег Ширяєв заявив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Ще одна публічна страта ще одного азовця, який занадто багато знав про злочини Білецького і верхівки. І знову вбивці хочуть перекласти відповідальність на чужі плечі, звинувачуючи мене в причетності до цього інциденту. Офіційно заявляю, що ніякого відношення до цієї події не маю! Шаную і дотримуюся закону", - сказав він.

Олег Ширяєв також зазначив, що "страти-вбивства" неугодних і свідків у "Азові" тягнуться з 2014 року.

"Шукайте замовників і виконавців серед своїх, щось мені підказує - це не остання смерть. Почалася зачистка свідків. Розберіться по Ярославу Бабичу, Віталію Княжеському і Олександру Аляб'єву", - підкреслив він.

При цьому він додав: "На майбутнє, будь-які дії проти мене і моєї сім'ї, типу замаху, самогубства, вибухи і т.д., я пов'язую і буду пов'язувати з "Нацкорпусом", а конкретно з Жоріним і Білецьким", - підсумував Олег Ширяєв.