Новини » Політика Читать эту новость на русском

Офіційно: У Раді створили міжфракційне депутатське об'єднання Разумкова "Розумна політика"

Фото з відкритих джерел

До складу міжфракційного депутатського об'єднання Дмитра Разумкова увійшли 25 осіб

У Верховній Раді України офіційно створено міжфракційне депутатське об'єднання Дмитра Разумкова "Розумна політика". Про це повідомив віце-спікер парламенту Олександр Корнієнко, пише телеграм-канал VESTI.

Як повідомляється, до складу міжфракційного депутатського об'єднання Дмитра Разумкова увійшли, як і повідомлялося раніше, 25 осіб.

Нагадаємо, позафракційний народний депутат, екс-голова Верховної Ради Дмитро Разумков розраховує, що більшість членів створеного ним міжфракційного депутатського об'єднання (МФО) "Розумна політика" надалі приєднаються до створення його політичної партії.

Як повідомлялося, 7 жовтня 2021 року Верховна Рада відкликала з посади голови парламенту Дмитра Разумкова. Разумков з травня до листопада 2019 року очолював політичну партію "Слуга народу", був першим номером у списку партії на дострокових парламентських виборах у 2019 році. Посаду спікера українського парламенту він обіймав з 29 серпня 2019 року.

5 листопада Разумков оголосив про створення в парламенті міжфракційного об'єднання "Розумна політика", до якого увійдуть 25 народних депутатів. За словами політика, "це люди, які дотримуються принципів, які важко було зламати і Офісу президента" під час голосування за його відставку з посади спікера.

8 листопада Разумков оприлюднив повний список з 25 парламентаріїв, які увійдуть до міжфракційного об'єднання "Розумна політика".

Згідно фотокопії, оприлюдненої на його сторінці, членами цього МФО стане 21 член фракції "Слуга народу" (Володимир Козак, Василь Мокан, Роман Соха, Неллі Яковлєва, Оксана Дмитрієва, Валерій Божик, Дмитро Микиша, Артем Дмитрук, Ольга Саладуха, Олег Воронько, Олександр Бакумов, Ольга Коваль, Дар'я Володіна, Михайло Новіков, Роман Бабій, Аліна Загоруйко, Костянтин Касай, Дмитро Гурін, Михайло Крячко, Євген Петруняк, Іван Юнаков), два представники "Батьківщини" (Андрій Ніколаєнко, Володимир Кабаченко), а також позафракційний нардеп Людмила Буймістер.