Офіс генпрокурора відкрив кримінальну справу щодо нардепа Лероса

Гео Лерос Фото з відкритих джерел

Депутата підозрюють в імітації нападу на самого себе

Генеральний прокурор відкрив кримінальне провадження та доручив Державному бюро розслідувань слідство щодо ймовірної імітації нападу на самого себе з боку народного депутата Гео Лероса. Про це повідомив начальник відділу ГСУ ДБР Максим Зінорук у коментарі одному з телеканалів.

За його словами, підставою для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань стала публікація у Тelegram-каналах ролика, де ймовірно присутній Лерос.

"На відео особа, схожа на народного депутата України Гео Лероса, підшукує співучасників для імітації нападу на себе", - висловився Зінорук.

Наразі справу кваліфікували як готування до злочину та введення в оману суду або іншого уповноваженого органу. За результатами слідчих дій та в разі наявності інших підстав кваліфікацію дій можуть змінити.

Правоохоронці проводять першочергові слідчі й процесуальні дії та планують призначити відповідні експертизи з метою підтвердження або спростування наявності монтажу на відео, ідентифікації зображеної особи, а також дослідження змісту розмови.

Новини за темою: Конфлікт Тищенка і Лероса показав, наскільки слабкі у нас президент і глава СБУ, якщо так бояться критики, - Жарких

Нагадаємо, в серпні 2020 року Гео Лерос заявив про ймовірний підпал його автівки, що він пов'язує зі своєю політичною діяльністю. Пізніше депутат розповів, що нардеп від фракції "Слуга народу" Микола Тищенко та Денис Комарницький нібито готують на нього напад.

Кілька днів тому ДБР із посиланням на відео заявило, що Лерос обговорював деталі організації нападу на себе й підпалу своєї автівки, що може бути злочином.