Очна зустріч політичних радників "нормандської четвірки" запланована на травень, - Єрмак

Однак, дата зустрічі поки не визначена

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак

Офіс президента

Черговий раунд переговорів між політичними радниками "нормандської четвірки" щодо досягнення домовленості про продовження режиму припинення вогню на Донбасі запланований на травень. Про це повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, пише "Інтерфакс-Україна".

"Зустріч політичних радників "нормандської четвірки" пройде протягом поточного місяця. Поки немає точної дати. Можливо, це буде навіть не одна зустріч. Цілком можливо, що цього разу зустріч буде очною, а не в режимі відеоконференції. Це позиція всіх учасників "нормандського формату", - розповів Єрмак.

Як повідомлялося, попередня зустріч політичних радників "нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція, Росія) відбулася 19 квітня в режимі відеоконференції. За її підсумками сторони підтвердили прагнення до дотримання режиму повного і всеосяжного припинення вогню на Донбасі, узгодженого 22 липня 2020 року.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський хоче розширити "нормандський формат". Він запропонував залучити до процесу США, Канаду і Велику Британію.