Очільники МЗС України та Туреччини обговорили виробництво БПЛА "Bayraktar"

Туреччина також цікавиться можливостями українського "Антонова"

Пресслужба МЗС

У Львові міністр закордонних справ Турецької Республіки Мевлют Чавушоглу зустрівся з очільником українського зовнішньополітичниго відомства Дмитром Кулебою в рамках засідання Спільної групи стратегічного планування. Дипломати обговорили низку важливих тем, зокрема співробітництво у сфері оборонної промисловості. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

“Ми обговорювали сьогодні подальший розвиток військово-технічного співробітництва, зокрема виробництво безпілотників Bayraktar в Україні. Туреччина також цікавиться можливостями українського "Антонова". Ефективність наших літаків була яскраво доведена під час ліквідації пожеж у Туреччині”, - зазначив Кулеба під час спільної прес-конференції міністрів.

Новини за темою: Україна закупить ще 4 комплекси ударних БПЛА Bayraktar TB2, - Залужний

Мевлют Чавушоглу висловив вдячність Україні за допомогу в подоланні лісових пожеж у Туреччині влітку цього року.

"Ми ніколи не забудемо цю допомогу, яку надала дружня Україна в моїй рідній Анталії та сусідній провінції Мугла", - сказав очільник МЗС Туреччини.

Міністри обговорили також перспективи подальшої українсько-турецької співпраці у сферах політики та безпеки, торгівлі та інвестицій, енергетики, інфраструктури, транспорту та літакобудування.

Нагадаємо, 7-8 жовтня міністр закордонних справ Турецької Республіки Мевлют Чавушоглу здійснює робочий візит до України. У п'ятницю, 8 жовтня, Дмитро Кулеба і Мевлют Чавушоглу завітають до Львівського національного університету ім. І. Франка, де візьмуть участь у міжнародній конференції “Дипломатія єднає: новітні перспективи спільних традицій”.