Обмін утримуваними особами заблокований, і позитивних перспектив немає, - адвокат

Олександр Горошинський. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Громадяни України, які перебувають на непідконтрольній території, українській владі не цікаві, констатував Олександр Горошинський

Обмін утримуваними особами заблокований, і позитивних перспектив у цьому процесі немає.

Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" заявив адвокат Олександр Горошинський.

Гість студії прокоментував, як переслідування народного депутата України, голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука може позначитися на процесі обміну утримуваними особами.

"Те, що цей процес буде заблокований, і він фактично заблокований, і перспектив якихось позитивних немає - це факт", - сказав юрист.

Олександр Горошинський деталізував: "Якщо говорити про обміни, то вони припинилися, і перспектив на сьогодні немає. Більш того, я говорив про те, що влада ухвалює закони, вносить зміни до Кримінально-процесуального кодексу для того, щоб усі люди, які перебували на непідконтрольних територіях, були засуджені, "заочно" засуджені. Це говорить про те, що, за великим рахунком, громадяни України, які перебувають на непідконтрольній території, на сьогодні Києву в особі влади не цікаві. Як на мене, цей факт лежить на поверхні".

Новини за темою: Reuters: Звинувачення Медведчука в держзраді посилило напруженість у російсько-українських відносинах

Нагадаємо, як заявив радник з інформаційної політики української делегації у ТКГ Олексій Арестович, українська сторона внесла у список на обмін з ОРДЛО майже 100 осіб.

Раніше представники ОРДЛО передали українській стороні списки на обмін утримуваними.

Читайте також: "Обмін полоненими: Росія пропонувала передати Україні чотирьох жінок, однак в ОРДЛО відмовились".