Обманка: У МЗС РФ прокоментували український Крим на формі футболістів

Також там заявили, що гасло "Слава Україні!" - це "калька з відомого німецького націонал-соціалістичного вітання"

Чемпионат

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова прокоментувала нову форму збірної України для участі на Чемпіонаті Європи. Вона заявила, що карта України з анексованим Кримом на футболках гравців - "обманка". Про це Захарова написала у своєму Telegram.

"Українська футбольна команда на своїй формі приєднала територію України до російського Криму. Пояснення таке ж метафізичне, як і сама відчайдушна мистецька акція - нібито це повинно надати гравцям сил", - написала вона.

Також представник МЗС РФ заявила, що цей "прийом не новий".

"Шкода, що тільки на це вся надія. Прийом не новий. Називається тромпльой (trompe-l'œil) - спосіб зображення і сукупність технічних прийомів, що створюють ілюзію неможливого, або навпаки - уявлення доступного, відчутного, але насправді неіснуючого. У російській мові є простий аналог складного терміна - "обманка", - додала дипломат.

На завершення Захарова відзначила, що гасло "Слава Україні! Героям слава!", яке також є на формі збірної, - "калька з німецького націонал-соціалістичного вітання".

Фокус

Нагадаємо, що стартовий матч групового етапу Євро-2020 проти збірної Нідерландів покажуть на НСК "Олімпійський" на великому екрані.