Обговорили загрози від "Північного потоку - 2": Єрмак зустрівся з представником Держдепу США з питань Європи

Крім того, сторони обговорили взаємодію в енергетичній сфері та ситуацію на Донбасі.

Пресслужба ОП

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак провів зустріч із заступником помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Робін Данніган. Сторони обговорили взаємодію в енергетичній сфері, включаючи "Північний потік-2" і ситуацію на Донбасі. Про це повідомляє пресслужба ОП.

"Успішний візит Президента України до США свідчить про нові можливості для розбудови українсько-американських відносин. Ухвалена президентами України та США амбітна спільна заява є дорожньою картою для подальшого розвитку наших відносин", – сказав Єрмак.

Так, Андрій Єрмак і Робін Данніган обговорили підготовку до проведення засідання оновленої Комісії стратегічного партнерства, включно з підписанням оновленої Хартії стратегічного партнерства між Україною та Сполученими Штатами.

Зазначається, що під час зустрічі окремо порушувалося питання подальшої взаємодії в енергетичній сфері. Крім того, сторони обговорили загрози в енергетичній галузі, які становить проект "Північний потік – 2".

Новини за темою: МЗС України закликає Німеччину і США перейти до конкретних дій через "Північний потік-2"

Крім того, Єрмак акцентував на важливості долучення США до переговорного процесу з мирного врегулювання на сході України.

Робін Данніган наголосила на важливості здійснення реформ в Україні, необхідності посилення антикорупційних інституцій та поінформувала про готовність Сполучених Штатів і надалі підтримувати ці стратегічні ініціативи.

Нагадаємо, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з помічницею уповноваженого Держдепартаменту США у справах Європи та Євразії Вікторією Нуланд. Сторони порушили низку важливих питань, серед яких були й переговори у нормандському форматі.