Обговорили "нормандський формат": Єрмак провів телефонну розмову з Нуланд

Голова Офісу президента Андрій Єрмак

Фото з відкритих джерел

Сторони також обговорили важливість посилення ролі США у переговорному процесі з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з помічницею уповноваженого Держдепартаменту США у справах Європи та Євразії Вікторією Нуланд. Сторони порушили низку важливих питань, серед яких були й переговори у нормандському форматі. Про це Андрій Єрмак повідомив у своєму Twitter-акаунті.

За словами керівника Офісу президента, під час розмови сторони порушили питання безпекової ситуації навколо України й перспективи діалогу у форматі "нормандської четвірки".

Сторони, зокрема, обговорили важливість посилення ролі Сполучених Штатів Америки у переговорному процесі з мирного врегулювання конфлікту на тимчасово окупованих територіях України.

Новини за темою: Кулеба обговорив з Маасом нормандську зустріч та розвиток двосторонніх відносин з Німеччиною

Варто зазначити, що Андрій Єрмак є політичним радником президента України в рамках "нормандського формату". Він бере участь у переговорах радників України, Німеччини, Франції та Росії.

Раніше керівник Офісу президента на форумі "Ялтинська європейська стратегія" заявив, що Україна хоче винести на переговори у "нормандському форматі" питання, яке стосується запуску російського газопроводу "Північний потік-2".