Нуланд подзвонила Кулебі, щоб розповісти про результати зустрічі Байдена та Путіна

Вікторія Нуланд Reuters

Про це повідомили у прес-службі МЗС України

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд зателефонувала міністру закордонних справ України Дмитру Кулебі, щоб поінформувати його про деталі переговорів Джо Байдена та Володимира Путіна у Женеві 16 червня. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Нуланд підкреслила непохитну відданість США принципу "Жодних домовленостей про Україну без України" на переговорах з Росією та будь-якими іншими країнами.

"Американська дипломатка розповіла, що у ході переговорів президент США Джозеф Байден чітко і твердо заявив президенту Росії про міцну підтримку Сполученими Штатами Америки суверенітету та територіальної цілісності України, яка і надалі залишатиметься непорушною", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі зазначили, що співрозмовники обговорили підготовку до візиту президента України Володимира Зеленського до Сполучених Штатів Америки та відзначили обопільну налаштованість зробити його максимально змістовним та результативним. 

Раніше повідомлялось, що президент США Джо Байден під час зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним у Женеві заявив про прихильність Мінським угодам.