Новим речником Зеленського стане Сергій Никифоров, - ОП

Сергій Никифоров

Україна 24

Офіційно його представлять пізніше

Новим речником президента України Володимира Зеленського стане журналіст Сергій Никифоров. Про це повідомив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк у коментарі "Радіо Свобода".

"Речник - Сергій Никифоров. Зараз - деякі юридичні формальності. Трошки пізніше буде представлений пан Сергій...", - сказав Подоляк.

Довідка

Сергій Никифоров закінчив факультет журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка. З 2007 року був кореспондентом низки телеканалів. Із 2011 до 2017 роки працював в українській службі Euronews. Із 2019 року  працює в холдингу "Медіа Група Україна".

Нагадаємо, нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація, що відбір нового прес-секретаря президента України Володимира Зеленського перебуває на фінальному етапі. Проте обирали між Олександром Бондаренком і Сергієм Никифоровим.

Новини за темою: Зеленський готує звільнення кількох голів ОДА, - Офіс президента

Раніше повідомляли, що прес-секретар президента Юлія Мендель звільнилася після майже двох років роботи на посаді. Про подробиці її роботи та кілька неоднозначних інцидентів, які викликали свого часу резонанс у ЗМІ та у соцмережах, читайте в нашому матеріалі.