Новий уряд Німеччини обіцяє Україні підтримку

Фото з відкритих джерел

Уряд ФРН також і надалі допомагатиме Україні у відновленні територіальної цілісності і суверенітету

Новий уряд Німеччини має намір підтримувати рух України до членства в Євросоюзі. Про це в середу, 24 листопада, пише Європравда з посиланням на текст коаліційної угоди, передає "Кореспондент.нет".

"Ми працюватимемо спільно з ЄС і його державами-членами над подальшим розвитком Східного партнерства. Такі держави, як Україна, Молдова і Грузія, які прагнуть членства в ЄС, повинні отримати можливість наближатися (до цього) шляхом послідовних реформ у сфері верховенства права і ринкової економіки", - йдеться в угоді.

Також уряд ФРН і надалі допомагатиме Україні у відновленні територіальної цілісності і суверенітету.

"Ми прагнемо поглибити енергетичне партнерство з Україною, бо маємо великі амбіції у сфері відновлюваної енергії, виробництва "зеленого" водню, енергоефективності і скорочення викидів CO2", - йдеться в документі.

У свою чергу, видання Spiegel пише, що коаліція вимагає від Росії припинити війну на Донбасі і повернути анексований Крим.

"Ми вимагаємо негайно покласти край спробам дестабілізації України, насильству на сході України і незаконній анексії Криму. Шлях до мирного врегулювання конфлікту на сході України і зняття відповідних санкцій залежить від повного виконання Мінських угод. Ми виступаємо за вирішення заморожених конфліктів у регіоні", - йдеться в угоді.

Крім того, нова коаліція заявила про бажання тісно співпрацювати з Росією в енергетичних питаннях і вирішенні глобальних проблем. А також розкритикувала обмеження громадянських і демократичних свобод у Росії.

Новини за темою: Німеччина віднесла Україну до "зони ризику" через поширення COVID-19

Нагадаємо, лідер Соціал-демократичної партії Німеччини 63-річний Олаф Шольц змінить Ангелу Меркель на посту федерального канцлера Німеччини