Новий посол Закарашвілі дасть роз'яснення Україні у справі Саакашвілі, - МЗС Грузії

Міхеїл Саакашвілі Facebook/Міхеіла Саакашвілі

Днями МЗС України вже зверталося за роз'ясненням щодо інциденту

Сьогодні, 4 жовтня, новий посол Грузії в Україні Георгій Закарашвілі може дати додаткові роз'яснення у справі Міхеіла Саакашвілі українській стороні. У Грузії підтверджують, що у цій справі вже були контакти з Україною. Про це з посиланням на Imedi повідомляє "РБК-Україна".

"Сьогодні наш новий посол в Україні вручить копії вірчих грамот в МЗС України і, при необхідності, додаткову інформацію у справі Міхеіла Саакашвілі", - відповів міністр закордонних справ Грузії Давид Залкаліані щодо видачі його Україні.

Новини за темою: Саакашвілі не завадить українсько-грузинським відносинам, - прем'єр-міністр Гарібашвілі

Міністр зазначив, що особу можна видати, якщо вона вчинила кримінальний злочин у цій країні.

"Що стосується наших відносин з українцями, то у нас дуже хороші, плідні контакти. На рівні прем'єр-міністра, міністра закордонних справ у нас теж була комунікація з цього питання", - додав він.

Також Залкаліані підкреслив, що днями Міністерство закордонних справ України вже зверталося за роз'ясненням щодо інциденту з Саакашвілі до грузинського посольства.

Нагадаємо, Грузія не розглядає можливість екстрадиції затриманого Міхеіла Саакашвілі в Україну. Сам Саакашвілі продовжує голодування в тюрмі, і, швидше за все, відмовиться від екстрадиції в Україну.