Німецькі ЗМІ: Зеленському не потрібна боротьба з корупцією, його мета - Медведчук

Президент України Володимир Зеленський Gleb Garanich/Reuters

Президент України Володимир Зеленський, прикриваючись боротьбою з корупцією, переслідує конкретних політиків, яких вважає своїми конкурентами, зокрема голову політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука. Про це пише сайт великої німецької медіакомпанії Bne IntelliNews.

Інтернет-видання нагадує, що в лютому 2021 року Зеленський увів санкції проти Медведчука, незважаючи на те, що згідно з українською Конституцією, санкції можуть бути застосовані до громадян України тільки в разі загрози національній безпеці.

"Досить цікаво, що Зеленський, схоже, відмовляється від антикорупційних інститутів і переслідує конкретних високопоставлених олігархів", – підкреслює німецьке медіа.

Нагадаємо, Офіс генерального прокурора звинувачує голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука в державній зраді. Незважаючи на вимогу прокурорів про взяття опозиційного політика під варту, адвокатам вдалося це оскаржити, і суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Адвокати парламентарія подали апеляцію на дане рішення, але апеляційний суд залишив запобіжний захід без змін. Лідер ОПЗЖ заявив, що незадоволений рішенням суду і має намір і далі доводити необґрунтованість висунутих йому звинувачень.