Німеччина закликає Іран якомога швидше відновити ядерні переговори

фото з відкритих джерел

Зазначається, що шостий раунд непрямих переговорів між Тегераном і Вашингтоном був перерваний

Речник Міністерства закордонних справ Німеччини закликав Іран відновити ядерні переговори "якомога швидше", щоб відновити ядерну угоду 2015 року, після перерви в обговореннях з 20 червня. Про це повідомляє "УНН".

"Ми наполегливо просимо Іран повернутися за стіл переговорів конструктивно і якомога швидше,  - Ми готові до цього, але тимчасове вікно не відкриватиметься нескінченно" - повідомив речник МЗС Німеччини під час брифінгу.

Новини за темою: Іран прискорив збагачення урану, - МАГАТЕ

Зазначається, що шостий раунд непрямих переговорів між Тегераном і Вашингтоном був перерваний через два дні після того, як новообраний президент Ібрагім Раїсі був обраний президентом Ірану. Раїсі вступив на посаду 5 серпня.

Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що переговори з Катаром і Туреччиною щодо відновлення роботи аеропорту Кабула тривають, і Берлін готовий надавати технічну підтримку.

Також зазначимо, що міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив, що Німеччина може відкрити посольство в Кабулі, "якщо це буде політично можливо і дозволятиме безпекова ситуація".