Німеччина посилила охорону кордону з Польщею через мігрантів

Фото з відкритих джерел

Також в країні схвалили будівництво загороджувального паркану на кордоні Польщі та Білорусі

Глава МВС ФРН Горст Зеегофер заявив, що Німеччина посилила охорону німецько-польського кордону через мігрантів. Він поінформував, що в райони, які межують з Польщею, вже відправлено вісім додаткових поліцейських підрозділів. Про це повідомляє DW

"Якщо це буде необхідним, я готовий ще більше посилити ці райони. Ми будемо щільно контролювати прикордонні ділянки та зелений кордон з Польщею", - наголосив Зеегофер.

Міністр схвалив будівництво загороджувального паркану на кордоні Польщі та Білорусі.

"Те, що ми захищаємо наші зовнішні кордони таким чином, щоб запобігти нелегальним перетинам кордону у зеленій зоні, є легітимним", - заявляє німецький міністр.

Новини за темою: Німеччина розслідує роль Лукашенка в напливі нелегальних мігрантів, - ЗМІ

Також Зеегофер повідомив про подовження на шість місяців регулярного прикордонного контролю на кордоні Німеччини з Австрією, про що Німеччина поінформувала Брюссель.

"Якщо обстановка на німецько-польському кордоні не розрядиться, нам доведеться розглянути можливість запровадити аналогічні заходи, скоординувавши їх з Польщею і владою федеральної землі Бранденбург", - наголосив міністр.

Раніше ООН закликала Євросоюз і Білорусь без зволікання знайти рішення для мігрантів, які застрягли на польсько-білоруському кордоні.