НАТО буде слабшим без України, - Зеленський

Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Президент вважає, що тепер Альянс має зробити вибір

Президент Володимир Зеленський заявив, що НАТО буде слабшим без України, ніж за участі нашої держави. Про це він повідомив під час спілкування з журналістами в Нью-Йорку, передає "РБК-Україна".

За словами Зеленського, тепер Альянс має зробити вибір. "Мені здається, що Україна не просто не в глухому куті сьогодні. Я вважаю, що Україна, нарешті, може спокійно говорити, що без такої держави, як Україна, Альянс буде слабшим. І це буде вибір Альянсу - чи хочуть вони мати потужний Альянс, щоб захищати країни, особливо – маленькі, які, вступаючи в Північноатлантичний альянс, дуже вірили в такий захист", - висловився президент.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів, що процес інтеграції України в НАТО поки не має визначеності та чіткості. Як розповів дипломат, наразі немає розуміння, коли Україна отримає план дій щодо членства.

Новини за темою: Зеленський у США зустрівся з генсеком НАТО: Обговорили збільшення присутності флоту країн Альянсу в Чорному морі

Раніше посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що гарантією безпеки через можливий запуск газопроводу "Північний потік-2" має стати вступ України до НАТО. За його словами, Захід має продемонструвати нову мужність і якомога швидше прийняти Україну до Північноатлантичного альянсу.